Dijous 27

20:00 h

  • Dulce Duca

  • Um Belo Dia

  • Circ

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics
    • Duració: 60 min.
    • facebook

Divendres 28

19:00 h

  • Música d’ambient

19:30 h

  • Cia. Diartsu

  • Circ, Diàbolo

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics
    • Web

19:45 h

  • Presentació del projecte al públic

  • Presentació

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

20:15 h

  • Cia. Máximo Óptimo

  • Mínimo pésimo

  • Circ

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics
    • Duració: 60 min.

21:15 h

  • Acte Inaugural

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

22:00 h

  • Mabel Flores Project

  • Estrena nou disc

  • Música

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics
    • Duració: 60 min.

23:15 h

  • Actuació Sorpresa

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics
    • Duració: 15 min.

23:30 h

  • Cabaret Fàbrica de somnis

  • Circ

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

00:45 h

  • Dj’s Revolució

  • Música

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

Dissabte 29

11:00 h

  • Mag Indi

  • Splendini Show

  • Màgia

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

12:15 h

  • Cia. Tshock

  • L’arquitecte i l’emperador d’assiria (Estrena a Catalunya)

  • Teatre

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics
    • Duració: 60 min.

13:00 h

  • Vermut + Concert Joao Silva

  • Still life

  • Música

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics

16:00 h

  • Cia. Ortiga

  • Kumulunimbu

  • Titelles

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics

17:00 h

  • Cia. Zero

  • In(finit) (pre-estrena)

  • Circ multidisciplinar

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

18:00 h

  • Cia. Circo Los

  • Xarivari Blues!!! (pre-estrena)

  • Circ

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

19:00 h

  • Cia. Tshock

  • L’arquitecte i l’emperador d’assiria (Estrena a Catalunya)

  • Teatre

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

19:00 h

  • Taula Rodona

  • Consum Alternatiu

  • Xerrada

  • espai: Sefed
  • + info
    • Tots els públics

20:15 h

  • Cia. Circonauta

  • Concerto Vertigo

  • Circ

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

21:00 h

  • Sarsalé

  • Música i Dansa Flamenca

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics

21:30 h

  • Cia. Diartsu

  • Circ, Diàbolo

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

22:00 h

  • Cia. Máximo Óptimo

  • Mínimo pésimo

  • Circ

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

23:00 h

  • Cia. Atempo Circ

  • Pulso (Pre-estrena)

  • Circ

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Majors de 14 anys

00:30 h

  • Rata & the Whiteys

  • Música

  • espai: El Racó
  • + info
    • Majors de 14 anys

02:00 h

  • Mateólika

  • Música

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Majors de 14 anys

Diumenge 30

11:00 h

  • Cia. Mag Indi

  • Splendini Show

  • Màgia

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics

12:00 h

  • Cia. Mario Comaneci

  • Nada és lo que aparece

  • Circ, Teatre i Música

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

13:00 h

  • Escola de Circ Saltimbanqui

  • Saltimbanqui Crew

  • Circ multidiscipinar

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

13:00 h

  • Vermut + Faro Beats

  • Música

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics

15:30 h

  • Cia. Moi Jordana

  • Mr. Alret (Work-in-progress)

  • Circ

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

16:00 h

  • Taller

  • Teatransformat

  • Taller

  • espai: Sala d’actes de l’ajuntament
  • + info
    • Tots els públics

17:00 h

  • Ricki Tenista

  • Circ

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

18:00 h

  • Cia. Circo Los

  • Xarivari Blues!!! (pre-estrena)

  • Circ

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

18:45 h

  • Xerrada

  • Cartografia de la crisis migratòria

  • Xerrada

  • espai: Sefed
  • + info
    • Tots els públics

18:45 h

  • Cia. Diartsu

  • Circ, Diàbolo

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics

20:15 h

  • Cia. Circonauta

  • Concerto Vertigo

  • Circ

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

21:30 h

  • Cia. Atempo Circ

  • Pulso (pre-estrena)

  • Circ

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Majors de 14 anys

23:30 h

  • Osorio Danza

  • Dansa Flamenca

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

00:45 h

  • Fanfarrai

  • Música Balcànica

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Majors de 14 anys

01:45 h

  • Raggatunning

  • Música Patxanga-Disco-Party

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Majors de 14 anys

03:00 h

  • Chotokoeu

  • Música Ska Balcànic

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Majors de 14 anys

04:30 h

  • Dj. Grounchoo

  • Música Balcànica

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Majors de 14 anys

Dilluns 1

11:30 h

  • Cia. Moi Jordana

  • Mr. Alret (Work-in-progress)

  • Circ

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

12:00 h

  • Taller

  • Freqüències expressives

  • Taller

  • espai: Sala d’actes de l’ajuntament
  • + info
    • Tots els públics

12:30 h

  • Cabaret Combinat 53

  • Circ

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

13:00 h

  • Vermut

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics

13:30 h

  • Osorio Danza

  • Dansa Flamenca

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

16:00 h

  • Cia. Mario Comaneci

  • Nada és lo que aparece

  • Circ, Teatre i Música

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

17:00 h

  • Cia. Vaques

  • YeORBAYU

  • Circ

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics

17:30 h

  • Cia. Ortiga

  • Kumulunimbu

  • Titelles

  • espai: El Racó
  • + info
    • Tots els públics

18:15 h

  • Cia. Nando

  • WoooW

  • Circ, Teatre i Màgia

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

19:15 h

  • Cia. Diartsu

  • Circ, Diàbolo

  • espai: Fàbrica de somnis
  • + info
    • Tots els públics

19:45 h

  • Cia. Zero

  • In(finit) (pre-estrena)

  • Circ multidisciplinar

  • espai: CARPA REVOLUCIÓ
  • + info
    • Tots els públics